هرم در فنگ شویی : انرژی درمانی به کمک هرم انرژی – فنگ شویی ایران

هر رنگی در طبیعت خاصیت دارویی خاص خود را دارد و در صورت وجود آگاهی عمیق از تاثیر هر کدام از رنگها و میزان رنگ پاشی می توان از این روش در درمان موثر سود برد در غير اين صورت ميتواند درمانجو را دچار سرطان، مشکلات لاعلاج و يا حتي مرگ نمايد، كه طي تحقيقات بعمل آمده براي انجام اين تكنيك درمانگر ميبايست حتماً هاله بين باشد تا بتواند هم رنگ هالهها را تشخيص دهد و هم مقدار و غلظت آنها را به این ترتیب درصد خطا در زمان رنگ پاشی کاهش می یابد. اگر از بیماری های مزمن یا بیماری های صعب العلاج رنج می برید، لمس درمانی می تواند تا حدی در تسکین درد شما موثر باشد. 1-ایشان خود را مسلمان میداند و گاهی هم برای تایید گفته هایش به متون دینی استناد میکند .ولی باید دانست ادعاهای وی در مجموع به نوعی روان درمانی و یا کار طبابت بر میگردد نه سلوک عرفانی. آیا سفارشات اکید اولیاء دین بر لزوم پرهیز از شرکت در مجالس مختلط در این جلسات به اصطلاح عرفانی مراعات میشود؟ در این روش سعی میشود تا از موسیقی و آهنگهای مختلف برای کاهش استرس و اضطراب بیماران استفاده شود.

کارشناسان دایره اخلاقی در پلیس فتای مرکز استان در نخستین بررسیها دریافتند این مرد میانسال خود را انرژی درمان میخوانده و مدعی آشنایی با علوم غریبه و متافیزیک بوده و پس از دریافت تصاویر بدون پوشش از اندامهای افراد بیمار و متقاضی درمان، درخواست ملاقات حضوری برای بیرون راندن ارواح خبیثه و شیاطین از بدن بیمار داشته تا بدین روش به اصطلاح چاکراهای بسته شده فرد بیمار را باز کند. درحالیکه کف دستهای خود را رو به روی یکدیگر نگه داشتهاید، بهآرامی یک نفس عمیق بکشید (تنفس شکمی) و تصور کنید که پرتوهای انرژی وارد بدنتان میشوند، تمام بدنتان را پر میکنند و داخل شکمتان جمع میشوند. چاکرای جنسی را با پرانای سبز روشن مایل به سفید و پرانای نارنجی روشن مایل به سفید پاکسازی کنید و سپس با 10 سیکل تنفس با پرانای قرمز روشن به آن انرژی بدهید و سپس با پرانای آبی روشن کم رنگ چاکرا را تثبیت کنید. در هر صورت ، آهن حاصل از تجزیه کروسیدولیت به رنگ قهوه ای خود اکسیده می شود و بازتابی از نور بر روی الیاف تصادفی باعث ایجاد گپ وشک می شود. چشم ببریانوعی کوارتز ماکرو کریستالی است که به دلیل همجواری قابل توجه و لایه های غنی از رنگ طلایی و قهوه ای شناخته شده است.

کوارتز چشم گربه- اغلب به عنوان نام دیگری برایچشم ببرمورد استفاده قرار می گیرد ، گرچه از نظر الیاف آزبست تفاوت دارد. تصور می شود که یک شبه مورف کوارتز است که به عنوان لایه هایی از کروسیدولیت ، یک آزبست آبی فیبری تشکیل شده است ، با گذشت زمان توسط کلسدونی کوارتز جایگزین شد و در عین حال همچنان شکل اصلی الیاف آزبست را حفظ کرد. نگاهی به بازارانوع طبهای به اصطلاح جایگزین بیندازید. این می تواند منجر به مشکلاتی مانند آسیب قلبی یا ریوی یا حتی افزایش خطر ابتلا به سرطان دیگری در آینده شود. اگر این بیان با منطق قران محک زده شود بی پایگی ان روشن است چرا که از منظر قران نه فقط هستی بلکه حتی عالم دنیا درحالیکه عین حقیقیت است نشانه خداوند ومظهر اویند و دنیای مادی هم مزرعه اخرت است وهم حقیقت.در منطق قران حقیقت و مخلوق بودن با هم دیگر جمع شده است.کدام عالم و عارف را سراغ دارید که قایل باشد جهان از رقص افریده شده است؟عرفای ما همه قائلند مخلوقات همه جلوه اویند نه وهم و مجاز. بنا براین مهمترین اشکال بر نتیجه ای که ایشان گرفته است وارد میشود که مدعی است جهان هستی حقیقت ندارد و مجاز است و همه منظره های جهان هستی حقیقتی ندارد و مجاز است .

در جواب باید گفت که آن چه را مشاهده میکنیم، تصویری مجازی از گذشته است و هیچ یک از چیزهایی را که میبینیم، در همان محل رؤیت قرار ندارند؛ بلکه متعلق به زمان های گذشته میباشند جهان هستی از حرکت افریده شده است. چه تواناییهایی در درون من نهفته است؟ گازهايي که از درون زمين خارج ميشوند، هوا را آلوده ميکنند و رسوبات حاصله زمين را آلوده ميکنند. قبل از این مرحله بهتر است قدریبیشتر راجع به چاکراها و کانالهای انرژی بدن صحبت شود. ممکن است در کوارتزهای سفید ، خاکستری ، سبز ، زرد یا قهوه ای تشکیل شود. همچنین ممکن است به آنها در ایجاد هماهنگی در یک گروه یا خانواده کمک کند و به آنها کمک کند احساس امنیت و عشق بیشتری داشته باشند. چنین فردی ممکن است انتخابهای غلطی را از روی ظاهر یا قیمت غذا انجام دهد. پژوهشهایی که روی هرمها انجام گرفته نشان میدهد هرم درمانی قادر است بیماریهای کشنده و مهلکی را درمان کند ! انرژی درمانی باعث تسکین درد و بهبود توانایی انجام فعالیت های زندگی بیماران مبتلا به فتق دیسک بین مهره ای باشد و از وابستگی آنها در انجام فعالیت های روزانه آنها بکاهد.

دیدگاهتان را بنویسید