متخصصان انرژی درمانی در کانادا تنظیم نمی شوند

بویرون ترجیح میدهد که این کار را به زبان لاتین انجام دهد. عدد 200 اطلاع میدهد که رقیق سازی یک درصدی 200 بار تکرار شده است. بهعنوان مثال : چنانچه ارگانی مانند چشم عملکردش مختل شود، این اختلال را به سیستم انطباق اطلاع میدهد. روان درمانگران ( سایکیک هیلرهای ) سنتی معتقدند، البسه ی مصنوعی باعث ایجاد اختلال در میدان انرژی فرد می شود. آشنایی با طب سنتی ایشان از سال 1361 با دیدار با استاد مرحوم دکتر سید جلال مصطفوی کاشانی شروع می گردد. به محض اینکه چاکرای تاج کاملا” آگاه شود , کار جذب انرژی کیهانی اش به پایان می رسد و شروع می کند به تشعشعات انرژی بر طبق آکورد خودش. چاکرای تاج ارتباط با انرژی الهی هست به همین دلیل عبادت و مدیتیشن می تواند بر روی این چاکرا تاثیر گذارد و چاکرای تاج را بزرگ و تقویت کند. وقتی این چاکرا هیچ مشکلی ندارد، در زندگی احساس امنیت، آرامش و هدفمندی خواهید کرد. وقتی این کار را تکرار میکنید، حاصل کار شما محلولی با غلظت 1 در 1000000 خواهد بود.

باید خاطرنشان کرد که خانوادهی سلطنتی بریتانیا هم وقتی که بیماری جدی باشد – مانند بیماری اخیر همسر ملکه، دوک ادینبورو – به بیمارستانهای طب مدرن مراجعه میکنند. چاکراهای شما هم همینطور هستند، تمریناتی که به پاکسازی و تعادل چاکراها کمک میکنند، هرگز یک فعالیت یکبار مصرف نیستند. از شما دعوت میکنم با این مقاله همراه باشید… 6- در حین این کار حواستان را به احساساتتان متمر کز کنید. این کار اما حدی دارد. از جمله الیزابت دوم ملکهی بریتانیا که یک هومیوپات شخصی دارد که هر روز کوکتلی از فراوردههای هومیوپاتی را برای او تهیه میکند. حدش تا جاییست که حداقل یک مولکول از مادهی اولیه درکل محلول مانده باشد. این رقیق سازی اصلاً معنایی ندارد زیرا دیگر حتی یک مولکول از مادهی اولیه هم در محلول باقی نمانده است تا رقیقتر شود! حالا اگر یک بار دیگر رقیقسازی انجام گیرد، احتمال وجود یک مولکول از مادهی موثرهی اولیه در بستهی داروی ما 1 در 100 خواهد بود. اگر ایمنی و اثربخشیشان ثابت شد، دیگر جزئی از طب رایج خواهند بود. انفلوانزا در شروغ خود با بسیاری دیگر از بیماریهای دستگاه تنفس فوقانی شباهت دارد.

مانند یک سرماخوردگی گذرا، یا حساسیت به گردهها، پرزها و هزاران چیز دیگر. بخشی از این قیمت شمال بهای تضمین این امر است که حتی یک مولکول از مادهی موثره در دارو باقی نمانده است. البته پاسخی به این پرسش نمیدهند که این خاطره دقیقاً چیست؟ 2- درست است که مادهی موثره از محلول حذف میشود، اما خاطرهی آن در آب یا الکل باقی میماند و این خاطره دربردارندهی اثر شفا بخش است. در اینجا بیشتر می خواهیم با پیشینه ی تاریخی ماساژ و کلیاتی در مورد آن آشنا شویم. احتمالاً فروس این دارو در اروپا از این هم بیشتر است. در تبلیغ Oscillococcinum این شعار آمده است: “با پیدایش اولین نشانههای انفلوانزا، اسیلو را مصرف کنید.” اگر کسی با اولین عطسه این دارو را مصرف کند و صبح روز بعد سالم و سرحال از خواب برخیزد، سلامت خود را به این دارو نسبت خواهد داد و به سایرین توصیهاش خواهد کرد. و برای بیان غلظت آن نوشته شده است: 200CK HPUS. به بیان دیگر، این فرآورده تحت حمایت قانون سال 1936 کوپلند قرار میگیرد و از نظارت FDA مصون و مستثنا است.

این چاکراها منابع انرژی یا به عبارتی شریان های حیات میباشند.با دلگرم همراه باشید تا با چاکراهای بدنی آشنا شوید. او در کتاب آناتومی روح با شناسایی انرژیهای درونتان، شما را قدرتمند و کمک میکند تا به قهرمان زندگی خود تبدیل شوید. اگر ما حالمون خوب باشه اگر آرام باشیم اگر داریم مهر ورزی می کنیم اگر داریم لطفی می کنیم اگر داریم دعا می خونیم انرژی ما مثبت است.اگر حالمون بد باشه اگه داریم غر میزنیم اگه داریم بد و بی راه میگیم اگه عصبانی هستیم اگه استرس داریم اگه نگران هستیم اگه اضطراب داریمانرژی ما منفی است.و اما انرژی اجسام خنثی است ولی انرژی من و شما میتونه انرژی اجسام رو هم مثبت و منفی بکنه.آدم هایی که مثبت هستن (فکر های خوب می کنن – روحیه عالی دارن) انرژی شون مثبت است. واضح است که چنین نیست. اما آیا این به معنای درست بودن و صادق بودن مدعیات طالع بینی و سایر خرافات است؟

دیدگاهتان را بنویسید