حتما بخوانید: آیا انرژی درمانی واقعا جواب میدهد؟

3. دوز جذب شده به تدریج با دوز بیشتر و سرعت کمتر تا رسیدن پرتو افزایش می یابد قله براگ – نقطه ای که حداکثر انرژی در آن سپرده می شود.که دقیقاً درون محل تومور قرار دارد. درواقع نادیها را میتوان شبکه ظریفی از رگها دانست که درون آنها انرژی زندگی جریان دارد. 10ـ جارو كردن موضعي را با سبز روشن مايل به سفيد و نارنجي روشنمايل به سفيد برروي دستها و پاها انجام دهيد. 9ـ عمل جارو كردن موضعي را بطور كامل برروي چاكراي قاعدهاي، چاكراي جنسي، و چاكراي ناف انجام دهيد. آب نمک ( آب همراه با سنگ نمک ) ، خود، توانایی بیرون کشیدنِ انرژیِ سیاه را دارد. اين سنگ غم و افسردگی را از بين برده و به انسان آرامش می دهد. نارنجي روشن مايل به سفيد، و قرمز روشن مايل به سفيد، از طريق پشت ريهها به آنها انرژي بدهيد. 4ـ عمل جارو كردن موضعي را برروي چاكراهاي آجنا،پيشاني، تاج و پشت سر انجام دهيد. 7ـ عمل جارو كردن موضعي را بطور كامل برروي ريهها (از جلو، بغل و پشت) انجام دهيد.

6ـ عمل جارو كردن موضعي را بررويچاكراي جلوئي و پشتي قلب انجام دهيد. 7- عمل جارو كردن موضعي را بر روي چاكراي جلويي و پشتي قلب انجامدهيد. 8ـ عمل جارو كردن موضعي را بطور كامل برروي چاكراي جلوئي و پشتي شبكة خورشيدي و برروي كبدانجام دهيد. سپس با مقدار بيشتري قرمز روشن مايل به سفيد به چاكراي پشتي قلب انرژي بدهيد. باید گفت که از نگاه ما ریکی اگر چه در مواردی منجز به مداوای پاره ای از بیماریها شده و از شاخه انرژی درمانی محسوب شده، اما د رحوزه نگرشی مبتلا به نارسایی و نقص بوده و نیاز به تجدید نظر دارد. برای مثال در چاقی صورت از کش روی بند اول شست استفاده میشود یا در بزرگی سینهها میتوان روی بند دوم یا وسطی همه انگشتان دست کش انداخت و اگر چاقی در رانها باشد انداختن کش روی بند سوم انگشتان وسطی و انگشتری، رانها را هم در بر میگیرد. عوارض کمی با استفاده از درمان شاک ویو گزارش شده است. تصور می شود که شاک ویو درمانی با القای میکروتروما به بافتی که تحت تأثیر این مشکلات قرار دارد، موثر است. گزارش ها در متون کاملاً متغیر است، اما حتی در مطالعاتی که تأثیر خوبی از ESWT را نشان می دهد، احتمالاً فقط به بخشی از بیماران کمک می کند.

عطردرمانی روشی برای ماساژ بدن به ویژه چهره، دستها و پاها با روغنهای معطر گیاهی است. به سفيد راجذب خواهد كرد و اين موضوع اثر پاك كننده برروي تمام رگهاي خوني در سراسر بدن دارد. بنابراین استفاده از سنگ نمک در خانه با کاهش یون های مثبت موجود در هوا به بهبود کیفیت خواب شبانه کمک می کند. به دلیل فقدان شواهد واضح در مورد استفاده از آن، اکثر بیمه گران درمانی شاک ویو تراپی را برای اختلالات اسکلتی عضلانی، از جمله فاسئیت کف پا یا تاندونیت تحت پوشش قرار نمی دهند. شواهد فزاینده ای وجود دارد که درمان از طریق شاک ویو ممکن است یک راه حل باشد. یا حتی یک دستگاه دیفیوزر تهیه کنید که مخصوص پخش کردن رایحه روغن های اسانسی طراحی شده است. در واقع بوسیله سیستم های انرژی تمام قسمت های بدن را می توان در کف دست جدا کرده و نشان داد. برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ گزارش شد که چندین محقق نتایج موفقیت آمیزی را هنگام استفاده از امواج شوک برای درمان این شرایط منتشر کرده اند. اولین مرحله وضو ساختن، نیت بر چنین کاری است. عوارضی همچون کبودی ناحیه سوزن کاری شده گاها اتفاق می افتد، که به هیچ عنوان عارضه جدی نیست و به مرور مرتفع می گردد.

با پراناي قرمز روشن مايل به سفيد به چاكراهاي فرعي دستها و پاها انرژيبدهيد. روشن مايل به سفيد از طريق چاكرايپشت قلب به قلب انرژي بدهيد. با پراناي بنفش معمولي روشن مايل به سفيد به آنها انرژي بدهيد. با سبز روشن مايل به سفيد و سپس با پراناي بنفش معمولي روشن مايل به سفيد بهآنها انرژي بدهيد. ممکن است تعجب کنید که گردن درد شما با وارد کردن سوزن در ناحیه بطنی به جای ورود سوزن به محل درد درمان شود. در عرض چند دقیقه انرژی منتقل شده و شما احساس خاصی در قسمت آسیب دیده میکنید . در مقابل، درمان های شاک ویو با انرژی بالا در یک جلسه داده می شوند. علاوه بر این، همچنین پیشنهاد شده است که درمان شاک ویو در طی یک دوره شش ماهه تا یک ساله انجام شود تا موثر باشد. علاوه بر این، یکی از مهمترین جنبه های درمان جراحی بیماری هایی مانند ورم کف پا این است که عوارض بالقوه جدی وجود دارد. برعکس، مزایای FSWT در درمان ورم فاسیای کف پا نامشخص است. متعاقبا سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) استفاده از امواج شوکی را برای درمان ورم کف پا از طریق فیزیوتراپی پا در سال ۲۰۰۰ تأیید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید