اعلام جرم وزارت بهداشت و دادستانی علیه مدعیان انرژی درمانی – همشهری آنلاین

افزایش جریان خون، اکسیژن و مواد مغذی مورد نیاز را تامین میکند و ضایعات سلولی را از بین میبرد. در گذشته گفته می شد این سنگ امواج منفی را از بین میبرد و می تواند برای دارنده آن خوش شانسی بیاورد. اگرچه روشهای درمانی متفاوتی استفاده میشود، بسیاری از دستورالعملهای عملی، دارای تاکید کمتر روی استفاده از دارو و مداخله جراحی هستند. بسته به این که از چه دستگاهی استفاده میشود، متخصص دستگاه را روی ناحیه مورد نظر میکشد تا دستگاه دقیقتر روی بدن هدایت شود و انرژی آر اف را به نقاط مورد نظر تحویل دهد. گذاشتن قاعده هرم بر روی چاکرا ها و مخصوصا چاکرای ششم یا چشم سوم باعث فعال سازی و تحریک چاکرا میشود، مدال هفت سنگ در مدیتیشن و انرژی درمانی کاربردهای فراوانی دارد، این گردنبند انرژی را تا بالاترین حد ممکن بالا می برد و افکار را تقویت می کند چرا که آنها شکلی از انرژی هستند . خواص سایر سنگ ها که شامل گارنت ، فیروزه و عقیق می شود ، در قسمت های قبل به صورت کامل آمده است که با مراجعه به قسمت های قبل می توانید خواص آنها را دریابید .

البته حتی اگر قادر به درک انرژی منفی پديده ها نباشيم، باز هم به طور ناخودآگاه به آنها واکنش نشان می دهيم… ۲ – ماساژ دادن انگشتان دستها یکی دیگر از کارهایی هست که باعث فعال سازی این چاکرا می شود زیرا وقتی در حال ماساژ دادن کف دستها و نوک انگشتان هستید تمامی آگاهی خود را به این قسمت ها می برید و به صورت آگاهانه انرژی را وارد دستها می کنید که البته اگر با چشمان بسته صورت بگیرد بهتر است. به این خاطر که ارگانهای ضعیف غذای خود را طلب میکنند تا نیرو بگیرند و عدم تعادلاتی که موجب چاقی شده را برطرف کنند. امواج فراصوت میتوانند به شل شدن عضلات سفت و دردناک کمک کنند و عضلات و بافتهای نرم را گرم کنند. میدان روشن تر انرژی شما، آسان تر از آن است که انرژي های ظریف از بدن شما عبور کنند و بهتر است که آنها را دریافت کنید. مهم تر از همه این که هیچ سند و نشانه ای از ارتباط این اشیای پرنده با موجودات هوشمند فرازمینی در دست نیست.

وقتی به نور مادون قرمز، بستههای گرم و ورزش، فیزیوتراپی گردن یا ترکیبی از بریس یا ارتوز یقه گردن، ورزش و داروهای ضددرد اضافه شد، هیچ مزیت دیگری ایجاد نشد. گرمای ایجاد در عمق بافتها باعث اتساع (گشاد شدن) عروق میشود. مولکولهای بافت نرم وقتی در معرض امواج صوتی قرار میگیرند، مرتعش میشوند و گرمای اصطکاکی تولید میکنند که به آن اثرات حرارتی اولتراسوند گفته میشود. اولتراسوند درمانی یک روش غیرتهاجمی است که معمولا در مدیریت اختلالات اسکلتی عضلانی استفاده میشود. برای بیماران مبتلا به گردن درد مزمن، روش درمان TENS (تحریک الکتریکی سطحی عصب) احتمالا درد را بهتر از دارونما و تحریک الکتریکی عضلانی تسکین میدهد. با این حال، با توجه به کمبود کارآزماییها، نمیتوانیم استفاده از اولتراسوند را به عنوان تنها درمان برای گردن درد مزمن یا گردن درد مقطعی توصیه کنیم. یک تحقیق در سال 2012، یک نمونه شامل 20 آزمایش کوچک روی بزرگسالان بیش از 18 سال با آسیب شلاقی حاد و گردن درد مزمن شامل عارضههای دژنراتیو، درد میوفاشیال و سردردهایی که از گردن سرچشمه میگیرند، را مورد بررسی قرار داد. برای دردهای مزمن و مقطعی، آزمایشهای بیشتری برای تعیین اثر واقعی اولتراسوند درمانی و استفاده از گردنبند فراصوت برای گردن درد مورد نیاز است.

هزینه ماساژ در مشهد به ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز بستگی دارد. اولتراسوند درمانی اغلب با سایر روشهای فیزیوتراپی ترکیب میشود. درمان با امواج فراصوت باعث بهبود عملکرد بیمار و تسهیل بازگشت به سطح مورد نظر بیمار در فعالیت روزانه میشود. این درمان هیچگونه درد و خونریزی ندارد، اما گاهی شاید بیمار در ناحیه تحت درمان احساس سوزن سوزن شدن موقتی کند. استفاده از این سنگ زایمان را راحت می کند و دندان ها را تقویت می کند . به نظر میرسد که اولتراسوند احتمال دارد به عنوان بخشی از یک برنامه درمانی در نظر گرفته شود که میتواند به طور بالقوه برای تسکین درد کوتاهمدت، مفید باشد. انتظار نداشته باشید که خداوند خود مستقیماً ظاهر شود. ۳- در همان روز برفی اگر نه به قصد گردش و تفریح بلکه اگر کار خیلی مهمی داشته باشید مثلا یک کار اداری که باید در همان زمان انجام شود والا متضرر میشوید یا مثلا امتحانی که سالی یکبار انجام می شود و عدم شرکت یعنی یکسال عقب افتادن ، ایا در همان روز برفی با وجود خطر زیاد تصادف و… تعادل انرژی، منجر به تعادل شیمیایی بدن می شود، هورمون ها را تنظیم می کند، کمک می کند احساس بهتری داشته باشید و بهتر فکر کنید!

دیدگاهتان را بنویسید