اسرار کهن، حقیقت انرژی درمانی – راستمرد

دست دختر چهارده ساله كه در حادثه ای به شدت آسيب ديده بود ، بعد از سی دقيقه قرار گرفتن در اين آب از درد افتاد و بعد از دو روز بهبود پيدا كرد. بعد از یک جلسه درمان، درمانگر ممکن است برای شما توضیح دهد که کدام قسمت های بدن تان از نظر انرژی نامتعادل هستند و به توجه و رسیدگی بیشتری نیاز دارند. انرژی جمع شده توسط هرم در زمان اتصال با روح شما، به قسمتی از بدن که به انرژی نیاز دارد منتقل می شود . هر ارگان، فرکانس ویژه خود را دارد که بیانگر وضعیت سلامت آن است. متخصصان ریکی براین باورند که انرژی می تواند در نقطه ای از بدن حالت راکد پیدا کرده و این انسداد انرژی باعث بروز بیماری های مختلف در فرد شود. برای پاسخ به این سوال باید به شما بگویم با استفاده از پرانیک هیلینگ تنها میتوان بیماری های روحی و روانی و حتی بیماری های جسمی که نشات گرفته از ذهن است (همانند افسردگی شدید و دردهای عصبی و بیماری های قلبی و…) را درمان کرد! مراقبت از ذهن ، افکار و تأیید ها بخشی از فرآیند بهبودی است . رنگ درمانی برای تعادل چاکرا: رنگ ها قدرت زیادی دارند .

این تکنیک سبب میشود خون و اکسیژن به این چاکرا و سر برسد و تعادل را به آن بازگرداند. در انجام وضو ابتدا دستها به روی صورت کشیده میشود. آنچه باعث قدرتمندی و تجمع انرژی در هرم میشود توانایی انتقال و جمعآوری انرژی از سیارات و ستارگان به سمت زمین است. وظایف کالبد انرژی چیست ؟ کتاب انرژی درمانی عملی از دکتر حسن رهبرزاده در ارتباط با تعلیم انرژی درمانی و هیپنوتیزم میباشد. دکتر علیاکبری، (لقب دکتر را نیز مریدان وی به او دادند و تمام مدارک او توسط وزارت علوم جعلی اعلام شده است) در نهایت با داشتن بیش از 300 شاکی خصوصی به اتهاماتی از جمله، کلاهبرداری و جعل مدارک پزشکی محکوم شناخته شد. علم سنگ درمانی امروزه با پزشکی سنتی تلفیق شده و به یکی از علوم مهم در بین اقوام مختلف تبدیل شده است. امروزه دستگاههای پیشرفته نشان میدهند که یک مراقبهگر با تجربه یا هر کس دیگر که یاد گرفته باشد خیالپردازیهای ذهناش (تفکر) را متوقف کند، از قرار گرفتن یک ساختار هرمی شکل روی سرش تاثیر میگیرد، به طوری که شماری از مراقبهگران تحت آزمایش گزارش دادهاند که چیزی را که در آن زمان در محیط آنان نبوده، دیدهاند یا صدایی را که دیگران نمیشنیدهاند، شنیدهاند.

اگر گوشت را داخل هرم های انرژی با ابعاد اهرام مصر و يا متناسب با آنها قرار دهید ، با وجود آن كه گوشت، دو سوم از آب خود را از دست مي دهد اما هرگز فاسد نمی شود . اینها سوالاتی است که اغلب مردم در مورد انرژی درمانی ریکی میپرسند. اين روش در اواخر سال 1930 وارد آمريكا شد، با اين وجود موثر بودن آن هيچگاه مورد تأييد قرار نگرفت. در مغناطیس درمانی شخص بیمار به مدت مشخصی در معرض میدان مغناطیسی ثابتی قرار می گیرد. یکی از دانشمندان اروپایی به نام مهندس پاولیتا با اندازه گیری ابعاد هرم به این کشف رسید که ابعاد هرم باعث می شود تا در مرکز آن میدانی از انرژی مغناطیسی با تاثیر خاص خود به وجود آید. در واقع به نظر میرسد که ساختار هرمی شکل مقداری بیشتر از مقدار معمول، نیروی مغناطیسی کره زمین را به خود جذب میکند و به همین خاطر چند انرژی متفاوت را درون خود گردآوری یا تولید میکند.

یا نیروی الکترومغناطیسی یا آهن ربایی میاد و در بعضی از موارد هم احساس درد میکنید . احساس خوشحالی و آرامش و انبساط و داشتن تجربه های خاص هنگام مراقبه از نتایج روش هرم درمانی می باشد . زمانی كه در اتاق خواب قرار بگيرد، راحت میخوابيم و صبح احساس طراوت و سرزندگي میكنيم. انجام می دهد. در این راه، فرد ذخیره معنوی خود را طوری بنا می کند که کمتر در معرض حمله در ابعاد معنوی قرار گیرد. این روش پزشک را قادر می سازد دوزهای بالایی از پرتو درمانی را به تومور برساند ، و از بافت سالم اطراف محافظت کند. به جهت سهولت شما مردم عزیز در شناخت جراحان حوزه زیبایی این مجموعه بانک اطلاعاتی جامع از تمامی جراحان زیبایی ایران در اختیار شما قرار داده است همچنین میتوانید با مشاهده داروخانه زیبایی دکتر زیبایی ضمن خرید آنلاین محصولات زیبایی و مراقبتی و تجهیزات جراحی های زیبایی از امکان ارسال رایگان به سراسر ایران برخوردار شوید در جهت رفاه حال شما عزیزان تمامی مشاوره های حضوری با جراحان و مشاوره های تلفنی رایگان می باشد و تمامی اقشار جامعه فرصت بهره بری از خدمات دکتر زیبایی را دارند. اولین چارهای که ائمه (علیهالسلام) برای مردم اندیشده بودند، هشدار به آنان در زمینهی شناخت روزگارشان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید